{{ product.ProductAward.Quote }}

Fathom E+ 2 Pro 29

2020

€ 2.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Rij met power en controle over ruwe wegen, zandpaden of singletracks. Deze nieuwe offroad E-bike helpt je op een compleet nieuwe manier om heuvels en uitdagend terrein te overwinnen.

De gloednieuwe Fathon E+ heeft een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame met een trail-vriendelijke geometrie. Hij heeft een 500 Wh EnergyPak dat in de onderbuis is geïntegreerd en een RideControl ONE computer met bediening op het stuur. Fraai uiterlijk en nog fraaiere prestaties. Deze direct reagerende hardtail is ontworpen voor gematigd XC-terrein tot aan meer uitdagend technische trails. De SyncDrive Pro motortechnologie biedt 360 procent instelbaar vermogen dat je exact kunt aanpassen aan jouw manier van rijden. Het frame is ontwikkeld voor en voorzien van een 120 mm geveerde voorvork terwijl de Giant E-bike app je toegang geeft tot gezondheids-, fitness- en navigatiefuncties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerd ontwerp:

Het 500 Wh EnergyPak is geïntegreerd in de onderbuis en de RideControl ONE bedieningsknoppen zijn eenvoudig te bedienen.

Instelbare kracht:

SyncDrive Pro motortechnologie biedt 360% instelbaar vermogen waarmee je jouw E-bike exact kunt aanpassen aan jouw manier van rijden.

Snel reagerende hardtail-handling:

Frame is ontwikkeld en geschikt voor een 120 mm geveerde voorvork voor soepele offroad-controle.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 50 KM 31 miles
  • Goed: 100 KM 62 miles
  • Ideaal: 160 KM 99 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl ONE
  • Accu
    Giant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah integrated Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Black / Silver
  • Frame
    ALUXX SL aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, 148x12mm Thru-Axle, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour Raidon 32 Boost Air LOR 29, 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    -
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano HG50-10, 11-42T, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport
  • Crankset
    Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Forekaster 29x2.35, foldable, 60 TPI, EXO, Tubeless Ready
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart charger
  • Gewicht
    18.5 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,946518,350519,953521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91405,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)95,73,795,73,795,73,795,73,7
HWielbasis (mm) (inch)114545,1117146,1119747,1122348,1
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61724,362624,66352564925,6
LReach (mm) (inch)38615,240816,143016,945117,8
MStand Over Height (mm) (inch)75329,676029,97873179131,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29292929

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl ONE
SyncDrive Pro

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.